2024. október 22, kedd - Előd

Hírek | Sport

NFL-körkép: 13.hét – Big Ben a szezon után visszavonul
2021. December 05. 21:13, vasárnap | Sport

Már csak öt meccshét van hátra az idei szezonból, izgalmaknak pedig nem vagyunk híján. Igazán nincs ok panaszra az idei meccseket nézve, bár a kickerek talán más véleményen volnának. Gyorshíreink:

Messi nyerte az Aranylabdát
2021. November 30. 00:47, kedd | Sport

Hetedik alkalommal ítélték oda az argentin csatárnak a legjobb játékosnak járó Ballon d`Or-t, azaz a FIFA Aranylabdáját.

NFL-körkép: 12. hét – OBJ eredetileg a Packersbe ment volna
2021. November 28. 19:13, vasárnap | Sport

Itt a vasárnap, Advent első vasárnapja. Az ünnepvárás kezdete. Ééééés az amerikai profi futballiga tizenkettedik játékhete! Hírmorzsáink következnek.

Portugália: lefújtak egy Benfica-meccset, mert az ellenfél csapata hat főre fogyatkozott
2021. November 28. 15:31, vasárnap | Sport

Szombaton rendezték a portugál futball-bajnokság következő fordulóját, amelyben a Benfica a Belenenses csapatánál vendégeskedett. A hazaiak egy koronavírusos csapattársuk miatt eleve kilenc fővel mentek ki a pályára.

NFL-körkép: 9.hét – Vajon melyik csapat viszi el Odell Beckham Jr.-t?
2021. November 07. 20:03, vasárnap | Sport

Minden héten vasárnap: „minden héten háború”. Nem véletlenül idézzük a 2000-es évek egyik legnagyobb amerikai focis filmjének címét, ezen a héten komoly összecsapások várhatók az NFL-ben.

Manchesteri rangadó: a City kerekedett felül
2021. November 06. 17:50, szombat | Sport

A várva várt manchesteri rangadó kevés izgalmat hozott, a meccs már a félidőben eldőlt.

NFL-körkép: 8.hét
2021. Október 31. 20:47, vasárnap | Sport

Mátyás kollégánk jóvoltából újabb állandó rovat indul, ezúttal sport kategóriában. Mint azt a sport szerelmesei nyilván tudják, vasárnap az amerikai futballé a főszerep. Lássuk, mik a hét legfontosabb hírei.

A pozsonyi Capitals szlovák hokistája a meccs kellős közepén esett össze
2021. Október 31. 09:11, vasárnap | Sport

Boris Sádecký, a pozsonyi iClinic Capitals hokistája egy nemzetközi IHL-ligameccsen esett össze. A játékost azonnal kórházba szállították a meccs pedig félbeszakadt.

FIFA: A magyarok mellett az albánok és a lengyelek kaptak még büntetést
2021. Október 27. 01:40, szerda | Sport

Rendesen megszórta a címben szereplő három válogatottat büntetéssel a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség, azaz a FIFA.

NFL: Tom Brady ismét megdönthetetlen rekord beállítására készül
2021. Október 22. 00:07, péntek | Sport

Az amerikai profi futball-liga százéves történetében csupán négy irányító volt képes átlépni a bűvös 500 dobott TD-s határt.

Hatalmasat zakózott egy kis norvég csapattól a Mourinho vezette AS Roma
2021. Október 21. 22:14, csütörtök | Sport

Az olasz csapat kapott egy hatost.

Somorja: Kikaptak a kosaras lányok, ráadásul két játékos is megsérült
2021. Október 14. 14:39, csütörtök | Sport

A szlovák női kosárlabda Extraliga harmadik fordulóját vereséggel zárta a somorjai csapat. A lányok 39:69 arányban kaptak ki a pöstyéniektől. A bajt csak tetézi, hogy két csapattag is sérülést szenvedett.