Kosárlabda: A somorjai Orosz Szabina a forduló álomcsapatában
2021. Szeptember 30. 19:19, csütörtök | Sport

Fantasztikusan mutatkozott be a somorjai nevelésű Orosz Szabina új csapatában, az Uni Győrben.

2021. Szeptember 29. 13:36, szerda | Sport

Izomsérüléssel bajlódik a Premier Leagueban szereplő Liverpool válogatott védője, Trent Alexander-Arnold. A játékos edzője, Jürgen Klopp szerint Alexander-Arnold csak október végén térhet vissza.

A Real Madrid otthon kapott ki az ismeretlen moldovai csapattól
2021. Szeptember 29. 02:18, szerda | Sport

A Real Madrid 2-1-es vereséget szenvedett a moldovai Sheriff Tiraspol csapatától a BL-csoportmérkőzések második fordulójában.

Szoboszlai Dominik lett a hét játékosa Németországban
2021. Augusztus 23. 11:42, hétfő | Sport

A Bundesliga második fordulójának legjobb játékosa a magyar Szoboszlai Dominik lett, aki csapatának első hazai mérkőzésén két találattal is beszállt a közösbe.

Szoboszlai Dominik két bombagóllal mutatkozott be a Red Bull Arénában
2021. Augusztus 21. 12:29, szombat | Sport

Kétszer is megrezgette a hálót Szoboszlai Dominik, aki a 4-0-ra megnyert VfB Stuttgart elleni találkozón két gólt pakolt a közösbe.

Manchester City: Ha nem jön össze a Kane-üzlet, Cristiano Ronaldo érkezhet
2021. Augusztus 17. 20:19, kedd | Sport

Bombahír, hogy a portugál szupersztár ügynöke, Jorge Mendes már felvette a kapcsolatot a manchesteri klubbal. Egy olasz sportmagazin szerint a Juventus már 25 millióért is túladna Ronaldón.

Messi biztosan távozik Barcelonából
2021. Augusztus 06. 08:21, péntek | Sport

Az argentin szupersztár nem egyezett meg az FC Barcelona vezetőségével, így a 34 éves csatár katalán érája a végéhez ért.

Lőrincz Tamás olimpiai bajnok!
2021. Augusztus 03. 13:16, kedd | Sport

Sikerült! Felért a világ tetejére Lőrincz Tamás, aki az olimpiai kötöttfogású birkózás döntőjében 2:1 verte 22 éves ellenfelét, a kirgiz Akzsol Mahmudovot.

2022-re tolódik az idei Felvidéki Vágta
2021. Augusztus 03. 12:50, kedd | Sport

Elmarad idén a Felvidéki Vágta – nyilatkozta Mikóczy Zoltán, a verseny főszervezője. A járvány okozta korlátozások miatt az eredetileg augusztusra tervezett eseményt csak 2022-ben láthatjuk.

Tokió2020: Elődöntős a magyar női vízilabda-válogatott
2021. Augusztus 03. 12:28, kedd | Sport

A hollandok elleni negyeddöntőt 14:11-re nyerte a magyar női vízilabda-válogatott a tokiói nyári olimpiai játékokon. A mérkőzés az eredmény ellenére végig nagyon szoros és kiegyenlített volt.

NapiCiki: egyetlen pontot sem kapott ugrásáért a kanadai lány
2021. Augusztus 03. 12:01, kedd | Sport

Szegény lányon nevet az egész világ. Pamela Ware kanadai toronyugró egészen máshogy képzelte el olimpiai debütálását.

Tokió 2020: továbbjutott a magyar női kézilabda-válogatott – ekkor játszák a negyeddöntőt
2021. Augusztus 02. 17:00, hétfő | Sport

Véget ért a női kézilabdatorna csoportköre a tokiói olimpián. Hatalmas siker, hogy a B-csoport negyedik helyét a magyar válogatott foglalhatta el, így negyeddöntőt játszunk.